Aviotex KKC Sp. z o. o.

Nasza firma kontynuuje wieloletnie tradycje firmy sięgające 1922 roku, produkując doskonałe jakościowo, wytrzymałe i przestronne namioty turystyczne typu willowego w bardzo szerokiej gamie.

Posiadamy również doświadczenie we współpracy z branżą reklamową, oferując altany i balony reklamowe z nadrukami dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy także namioty szybkorozkładalne oraz hale namiotowe (namioty halowe).

101 lat
na rynku

0

0

k

zrealizowanych projektów

0

k

zadowolonych klientów

0

lata na rynku

0

k

certyfikatów posiadamy

Najnowsza historia firmy

Najnowsza historia firmy wiąże się z zasadniczymi przemianami gospodarczymi w kraju, w wyniku których zakłady zostały sprzedane w 1999 roku prywatnym inwestorom i przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Dzięki fachowej kadrze i wieloletniemu doświadczeniu w krawiectwie ciężkim jesteśmy w stanie realizować zamówienia specjalne. Nasz profesjonalizm w branży został również doceniony przez kontrahentów z krajów Unii Europejskiej. Stale współpracujemy z wiodącymi producentami branży kempingowej z Holandii, Danii oraz Niemiec.

Naszym najważniejszym celem jest ciągłe dostosowywanie się do coraz bardziej wymagającego rynku Unii Europejskiej, co wiąże się ze spełnianiem potrzeb każdego klienta, zarówno indywidualnego jak i firm oraz instytucji.

Historia naszej firmy sięga 1922 roku

.. i początki jej działalności współtworzą historię polskiego baloniarstwa. Legionowskie balony były znane ze swojej wysokiej jakości i nowoczesnej technologii, która w połączeniu z umiejętnościami pilotów pozwoliła na czterokrotne zdobycie Pucharu Gordon Benetta w latach 1933-1935 oraz w roku 1938.

Po II wojnie światowej firmę przemianowano na Zakłady Sprzętu Technicznego i Turystycznego Aviotex zajmujące się m.in. produkcją namiotów turystycznych na rynki krajów RWPG. Sukcesywnie firma rozszerzała swoją ofertę o altany ogrodowe, plecaki, odzież sportową. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozszerzyła swoją ofertę o balony reklamowe, skuteczny i popularny dziś nośnik reklamy.

Zobacz ofertę

Rozwój przez jakość

Dziś Aviotex jest największym producentem balonów i namiotów w Europie. Stała współpraca z Domami Mediowymi i Agencjami Reklamowymi przynosi możliwość stałego rozwoju, który pozwolił nam wymienić park maszynowy, przez co zwiększyliśmy dokładność i szybkość produkcji.